LUCAS ELEKTRİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

1982 Yılında İngiltere kökenli Lucas Industries Plc ile birlikte Mehmet Sakallıoğlu ve Nirun Sahingiray ortaklığı ile kurulmuş olup, Sakarya I. Organize Sanayi Bölgesindeki 26.500 m2 arazi üzerinde 7.500 m2 kapalı alandan oluşan fabrikasında Otomotiv ve Denizcilik Endüstrileri için Alternatörler ve Marş Motorları üretmektedir.

lucas-binasi

Faaliyetlerine 1999 yılından bu yana tamamen bağımsız %100 yerli bir kuruluş olarak devam eden Lucas Elektrik AŞ., ülkemizin önde gelen ana üreticilerine OE tedarikçisi olarak hizmet vermesinin yanında, tüm dünyaya yayılmış 50 yi aşkın ülkeye ihracat yapmaktadır.

Mutlak müşteri memnuniyetini ilke edinmiş olan Lucas Elektrik A.Ş. ISO9001:2008 belgesine sahip olup, TS-16949 ve ISO14001 çevre yönetim sistemi belgelendirme çalışmaları devam etmektedir.

ME-SA OTOMOTİV SANAYİ ve TİCARET A.Ş.

1992 yılında kurulmuş olan ME-SA otomotiv A.Ş. , Başta Lucas Elektrik A.Ş. olmak üzere, otomotiv yedek parça sektörünün dünyada önde gelen üreticilerinin Türkiye Distribütörüdür..

Prestolite, Delco Remy, Iskra, Wai, Transpo gibi markalar Me-Sa Otomotiv A.ş. tarafından pazarlanmaktadır.

Dağıtım ve Satış konularında işbirliği yaptığı Bayileri dışında, Me-Sa Otomotiv A.Ş., tüm ülke sathına yayılmış 200 civarındaki “Servis Noktası” ile başta Lucas Elektrik A.Ş. ürünleri olmak üzere satılan tüm ürünlere “satış sonrası garanti” hizmetleri de sunmaktadır.

 

ONLINE ÜRÜN KATALOĞU İÇİN TIKLAYINIZ